W ostatni piątek Inga obchodziła swoje 4 urodziny. Wystroiła się w piękną sukienkę, kazała umyć włosy szamponem mamy, by potem je długo czesać i próbować wpinać swoje ulubione spineczki. Wieczorem przyszli goście, był tort ze świeczką, była muzyka i dużo uśmiechu. Były też prezenty. Te drobne, który dały Ingusi wiele radości (laurka od brata, laleczki, ubranka dla lalek, farby, łóżeczko dla lalek, lunetkę, krótkofalówki, kwiaty i inne) i te większe – Wasze wpłaty na rzecz naszej walki z SMA. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Ingę na zrzutce i justgiving: https://zrzutka.pl/s5a9wz oraz https://www.justgiving.com/crowdfunding/inga .

To również ostatni dzwonek dla tych, którzy rozliczają pity. Jeżeli znacie kogoś, kto się jeszcze nie rozliczył to poproście o przekazanie 1% na walkę Ingi z SMA. Bardzo dziękujemy!
KRS: 0000050135 Cel: FIGURKA

Inga cieszy się, że jest już starsza, bo (jak mówi) „gdy będzie starsza, to będzie miała silniejsze nogi i razem z bratem pójdzie rano do samochodu i razem będą czekać, aż w końcu mama się wyszykuje i zawiezie ich do szkoły”. Oby to proste marzenie naszej córeczki spełni sie jak najszybcie