Jak już wspomnieliśmy, to był bardzo intensywny tydzień – Inga wzięła udział w turnusie rehabilitacyjnym w Centrum Neurorehabilitacji we Wrocławiu. Były więc codziennie bardzo ważne ćwiczenia z Panią Ewą, była fizjoterapia z Panią Dominiką i Panią Magdą, były masaże z Panem Grzesiem i ukochana hipoterapia w Stajni Bella. Inga mimo narastającego zmęczenia bardzo dzielnie ćwiczyła, bo zdaje już sobie sprawę, że fizjoterapia to szansa na pierwszy krok w jej życiu. Jesteśmy z niej bardzo dumni!

Ostatni tydzień to również inne przeżycia: wizyta na meczu ukochanego Śląska (wynik przemilczmy…), spotkanie z Emilką – koleżanką, która również choruje na SMA i swoje lekarstewko znalazła w Rzymie, wieczorna wizyta w Dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu, wizyty u babć i sąsiadów, kolejne godziny spędzone w podróży.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają walkę Ingi z potworem SMA. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyszli odwiedzić Ingę i dodać otuchy i nadziei. To był bardzo emocjonalny i wspaniały tydzień. Dziękujemy!

https://www.justgiving.com/crowdfunding/ingamilan2
https://zrzutka.pl/z/ingamilan
Prosimy – polub, udostępnij, zaproś przyjaciół i wesprzyj. Inga liczy na Ciebie!
www.inga-figurka.pl