W tym tygodniu chcielibyśmy podziękować wszystkim za przekazany 1% podatku na leczenie i rehabilitację Ingusi – nasza fundacja właśnie zaksięgowała wszystkie wpłaty. Bardzo dziękujemy! Dziękujemy również tym, którzy odpowiedzieli na apel i rozdawali ulotki i plakaty – bez wątpienia dało to wymierne rezultaty. Dzięki!

Większość funduszy przeznaczyliśmy na najważniejszą dla nas sprawę – na organizację i kontynuowanie leczenia Ingi w Mediolanie. Kilkanaście wizyt we Włoszech, setki telefonów i emaili, godziny papierkowej roboty, szukanie wtyków i kontaktów, pomoc znajomych i przyjaciół – i w końcu w maju udało się! Bez Waszej pomocy i bez środków z 1% nie byłoby to możliwe. Jeszcze raz dziękujemy! Tym bardziej, że koszty pobytu w Mediolanie są ogromne, a badanie kliniczne i etap akceptacji leku będzie trwał jeszcze klika lat…

Ponadto Inga brała udział w kliku turnusach rehabilitacyjnych, ma super wózeczki inwalidzkie, dopasowane i profesjonalne buty ortopedyczne, środki pielęgnacji i higieny. Wszystko dzięki funduszom 1%.

I już teraz zachęcamy Was do przekazywania 1% w przyszłym roku. Ingi szczęście i zdrowie jest najlepszym dowodem, że warto pomagać!
Dziękujemy bardzo! W załączeniu osobiste podziękowania i serduszko dla wszystkich od Ingi.

https://www.justgiving.com/crowdfunding/ingamilan2
https://zrzutka.pl/z/ingamilan
Prosimy – polub, udostępnij, zaproś przyjaciół i wesprzyj. Inga liczy na Ciebie!
www.inga-figurka.pl