Ten tydzień oznacza bardzo duży wysiłek dla Ingi, która bierze udział w kolejnym turnusie rehabilitacyjnym w Centrum Neurorehabilitacji. Kilka godzin dziennie dzielnie ćwiczy z wieloma fizjoterapeutami, żeby zachować jak najlepszą kondycję i stymulować mięśnie do większej pracy. Wierząc, że lek działa na Ingę, zdajemy sobie sprawę, że tylko ćwiczeniami możemy walczyć o powrót Ingi do większej sprawności. Trzymajcie kciuki za naszą wojowniczkę!

Cały czas prosimy Was o promowanie akcji przekazania 1% podatku – gdyby nie te fundusze, Inga nie miałaby szans na rozpoczęcie leczenia we Włoszech i nie mogłaby tak często brać udziału w turnusach rehabilitacyjnych. Oto dane:

KRS 0000050135     Cel: Figurka

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę o pomoc w rozdawaniu ulotek. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby pomóc prosimy podesłać adres – od razu wyślemy wizytóweczki z Ingą.

 

W tym tygodniu obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Chorób Rzadkich. W ostatnim dniu lutego odbędzie się szereg spotkań i inicjatyw na całym świecie, których celem jest propagowanie wiedzy i budowanie świadomości nt. rzadkich chorób, do których zalicza się również SMA. Zapraszamy do publikowania i udostępniania w tym dniu wpisów, które pojawią się na stronie Ingi – dziękujemy!

https://www.fsma.pl/2019/02/zapraszamy-na-obchody-dnia-chorob-rzadkich-2019/