Jak już wspominaliśmy, Inga cały zeszły tydzień spędziła na turnusie rehabilitacyjnym w Centrum Neurorehabilitacji. Dodatkowo popołudniami brała udział w zajęciach hipoterapii. Ciężko nam ocenić jak bardzo są one dla Ingi cenne jeżeli chodzi o siłę i koordynację ruchów. To co wiemy na pewno to fakt, że uwielbia jeździć na swoim ulubionym kucyku Franku i że cały czas o tym mówi i myśli. Na filmiku widać jak Inga dzielnie ćwiczy, dopingowana przez babcię i dziadka. I mimo że jazda konna jest dla niej bardzo wyczerpująca to my cieszymy się, widząc ją szczęśliwszą i mamy nadzieję – troszkę silniejszą.

W tym tygodniu chcielibyśmy też podziękować wszystkim, którzy organizują wydarzenia charytatywne na rzecz leczenia i rehabilitacji naszej Ingusi. Nie chcielibyśmy nikogo pominąć, więc tylko ogólnie wspomnimy kilka z nich, które odbyły się niedawno:
– urodzinowa zbiórka przyjaciółki mamy Ingi https://zrzutka.pl/2u968f
– aukcja pakietów startowych Biegu Ultra Granią Tatr https://www.facebook.com/BiegUltraGraniaTatr
– Świąteczne aukcje na Wydziale Geografii Uniwersytetu Warszawskiego https://www.facebook.com/events/384541865637934/

W przeciągu ostatnich 3 lat takich wydarzeń odbyło się bardzo wiele i chcielibyśmy wszystkim bardzo podziękować. Dzięki Waszej pomocy Inga ma szansę leczyć się we Włoszech, uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych i posiadać niezbędny sprzęt ortopedyczny.

Tradycyjnie przypominamy również o możliwości przekazania 1% podatku na subkonto Ingi w Fundacji: KRS 0000050135 Cel: FIGURKAhttps://www.facebook.com/events/381690149257079/

Walka z SMA trwa!