(Dane do 1% – KRS: 0000050135, Cel: FIGURKA)

W związku z zagrożeniem COVID-19 zaczęła się izolacja i siedzenie w domu. Ze względu na osłabione mięśnie oddychania Inga znajduje się w największej grupie ryzyka. Bardzo sie o nią boimy. Mamy nadzieję, że uda sie opanować tą epidemię i nic złego naszej dziewczynce sie nie stanie.

Siedzenie w domu nie oznacza jednak wakacji. Inga pilnie odrabia zadane lekcje i czyta coraz to dłuższe książki. Nie ma również ferii od fizjoterapii. Dzięki wszystkim turnusom rehabilitacyjnym, gdzie rodzice Ingi nauczyli się wykonywać ćwiczenia w domu, kwarantanna nie jest nam straszna.

W tym miejscu jeszcze raz dziękujemy za Wasz 1% podatku, bo to właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie pokryć koszty turnusów i sprzętu ortopedycznego. W tych wyjątkowych okolicznościach jeszcze bardziej jesteśmy Wam za tę pomoc wdzięczni. Dziękujemy!!! I prosimy o pamięć i udostępnianie danych Ingi podczas wypełniania zeznań podatkowych w tym roku.

Tych, którzy chcieliby wesprzeć leczenie i rehabilitację Ingusi, zapraszamy również do odwiedzin stron zrzutkowych Ingusi:
https://www.justgiving.com/crowdfunding/milan5
https://zrzutka.pl/9p5w48