W historii naszej walki z chorobą kwiecień ma miejsce szczególne. Jest to przede wszytkim miesiąc urodzin naszej Ingusi. Rok temu to właśnie w kwietniu wyjechaliśmy na badania kwalifikujące do badania klinicznego nowego leku. I w kwietniu kończy się również czas, kiedy można składać zeznania podatkowe i przekazywać 1% na organizacje pożytku publicznego. Dzięki środkom zebranym na subkoncie Ingi byliśmy w ogóle w stanie marzyć o rozpoczęciu leczenia, a potem pokryć koszty pobytu w Mediolanie. Równocześnie Inga cały czas jest intensywnie rehabilitowana – bez „jednoprocentowych” funduszy to również nie byłoby możliwe.

Dlatego nieustannie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% podatku, jak również tym, którzy udostępniają nasze wydarzenie i zachęcają innych do wsparcia walki z SMA. Dziękujemy!

Pozytywne efekty udziału w badaniu klinicznym są z jednej strony bardzo subtelne, z drugiej strony każda taka mała rzecz jest ogromnym „krokiem” dla Ingusi. Ostatnio nauczyła sie otwierać drzwi klamką – co nie jest takie proste dla osoby, która nigdy nie chodziła… Film zamieszczamy poniżej. Trzymajcie kciuki za dalsze postępy.

Cały czas aktywna jest urodzinowa zbiórka na fejsbuku:
https://www.facebook.com/donate/577713346066149/2337726309580833/
Można polubić, udostępnić, zaprosić znajomych – media społecznościowe mają ogromną moc w przypadku zbiórek charytatywnych. Dziękujemy!

Dane do 1% podatku: KRS 0000050135 Cel: Figurka

Można również pomóc odwiedzając strony:
https://www.justgiving.com/crowdfunding/milan3
https://zrzutka.pl/9p5w48
Dziękujemy!!!