Dziś chcielibyśmy zacząć od podziękowań. Tak wiele osób robi tak dużo dla Ingi. Ciężko wszystko opisać i wymienić.

Dziękujemy wszystkim, którzy wystawiają przedmioty na licytacje (grupa charytatywna na Fejsbuku, Charytatywni Allegro, fejsbukowe „fanpejdże”) i tym, którzy je licytują.
https://www.facebook.com/groups/570788259751400/
http://charytatywni.allegro.pl/listing…
https://www.facebook.com/ajatopiernicze/

Dziękujemy kumplom za sesje zdjęciowe Ingi. Nasza mała modelka dzielnie sie spisała. Już wkrótce nowe fotografie pojawią sie na plakatach, ulotkach. Nowa będzie również szata graficzna strony www.inga-figurka.com, przy której redagowaniu pomaga nam kolejny przyjaciel.

Dziękujemy Piotrkowi za akcje biegową połączoną ze zbieraniem funduszy na sprzęt ortopedyczny. Biega chłop niemiłosiernie dużo – trzymamy kciuki. Zachęcamy wszystkich do śledzenia jego treningów:
https://www.facebook.com/events/521941158138781/

Dziękujemy wszystkim, którzy finansowo wspierają naszą walkę z SMA, korzystając ze stron na portalach justgiving.com i zrzutka.pl:
https://www.justgiving.com/crowdfu…/inga
https://zrzutka.pl/s5a9wz

Dziękujemy osobom, które pomagają nam organizować wizyty u lekarzy i rehabilitantów. Bez ich pomocy i możliwości wiele z tych spotkań nie doszłoby do skutku.

Nasze wyrazy wdzięczności biegną również do tych wszystkich, którzy wspierają nas swoją troską, rozmową, pytaniem o zdrowie Ingi. Czasem taka zwykła rozmowa pomaga zapomnieć na chwilę o tym okropnym potworze SMA i cieszyć sie życiem jakby go nie było. DZIEKUJEMY!

A nasza Inga w ubiegłym roku była bardzo grzeczna, dlatego Święty Mikołaj wysłuchał jej prośby i przyniósł jej wymarzony mikrofon. Jak idzie śpiewanie naszej Ingusi słychać na załączonym filmie. Parę nut pewnie trzeba podszlifować, ale generalnie Broadway stoi przed nami otworem! 🙂