Ostatni tydzień to kolejna wizyta w szpitalu. Tym razem badania kontrolne w Londynie. Najpierw badano sprawność ruchową Ingi. Fizjoterapeuci byli pełni podziwu dla Ingi za to, jak pilnie i dokładnie stara sie robić wszystkie zadane ćwiczenia. Dodatkowo zauważyli u Ingi poprawę, jeżeli chodzi o moc i szybkość wykonywania ćwiczeń. Bardzo nas to cieszy i motywuje do dalszej pracy.

Następnie Inga miala badania neurologiczne. Skupiono sie na szukaniu ewentualnych efektów ubocznych badania klinicznego i ogólnej kondycji Ingi. I tu również wszystko jest w porządku, czego potwierdzeniem były zadowolone miny wszystkich konsultantów.

Na koniec została nam wizyta u ortotyka. Inga rośnie jak na drożdżach i jej ukochane ortezy wymagały wydłużenia i lepszego ustawienia stawów kolanowych. Ortezy po porawkach są teraz jeszcze bardziej ukochane 😊

A w przerwie pomiędzy wizytami lekarskimi była chwila na zabawę w szpitalnym kąciku zabaw, zwariowaną jazdę wózeczkim dookoła fontanny i próbę wstawania przy szpitalnym oknie.

Kolejne badania już niedługo w Mediolanie…

Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie! Ci którzy chcieliby wspomóc leczenie we Włoszech mogą odwiedzić strony:
https://www.justgiving.com/crowdfunding/milan3
https://zrzutka.pl/9p5w48
Dziękujemy!