(Dane do 1% – KRS: 0000050135, Cel: FIGURKA)

Na początku chcielibyśmy przypomnieć Wam o aukcjach dla Ingi na CharytatywniAllegro. Można licytować m.in. koszulkę i piłkę Śląska z autografami, szalik, albumy. Możecie również w łatwy sposób wystawiać różne swoje przedmioty – wystarczy kliknąć na „Wystaw przedmiot na ten cel” w górnym menu. Z góry dziękujemy!!!
https://charytatywni.allegro.pl/listing…

Inga rozpoczęła profesjonalne lekcje pływania. Letnie szaleństwa w basenie oswoiły ją z wodą na tyle, że po kilku lekcjach potrafi już swobodnie pływać na plecach i coraz lepiej sobie radzi na brzuchu. Ćwiczenia w wodzie to dla niej najwspanialsza fizjoterapia. Dziękujemy, że wspieracie rehabilitację Ingi, przekazując np. 1% Waszego podatku. Dzięki!!!

Pływanie to również czynności „około-basenowe”, które Inga chce wykonywać sama – poruszanie po basenie, wycieranie, czesanie, suszenie. Cieszymy się z tej jej chęci bycia samodzielną. Kilka zdjęć z szatni w załączeniu.

Tych, którzy chcieliby wesprzeć leczenie Ingusi w Mediolanie , zapraszamy również do odwiedzin stron zrzutkowych Ingusi:
https://www.justgiving.com/crowdfunding/milan5
https://zrzutka.pl/9p5w48