Właśnie mija 100 tygodni od diagnozy. 700 dni. Dni, z których każdy w mniejszym lub większym stopniu poświęcony był Ingusi i jej walce z okropną chorobą. Dni, podczas których Inga przestała chodzić za rączkę, przestała samodzielnie stać, przestała wspinać się na niewielkie krzesełka, przestała z radością i chęcią raczkować. Słabła powolutku każdego dnia – dopiero zdjęcia i filmy sprzed 100 tygodni uświadamiają nam jak wiele się zmieniło.

My jednak cały czas walczymy i o leczenie i o sprawność fizyczną Ingi. Dlatego codziennie ją rehabilitujemy. Czasami Inga ćwiczenia robi z chęcią, czasami z płaczem i smutkiem. Czasem wymyśla różne historie, by tej rehabilitacji nie robić. W tym tygodniu zaproponowała, że ćwiczenia będzie robić sama na specjalnej wg niej podłodze do ćwiczeń – zapraszamy do obejrzenia filmu.

1% podatku – gorąco zachęcamy wszystkich do przekazywania go na fundacyjne subkonto Ingi. Dysponujemy plakatami i ulotkami (www.inga-figurka.pl/plakaty-ulotki/). Jeżeli ktoś chciałby pomóc, to podeślemy na wskazany adres. Bardzo liczymy, że ten rok okaże się przełomowy jeżeli chodzi o rozpoczęcie leczenia naszej Ingusi i każdy grosz będzie wtedy na wagę złota. Z góry BARDZO DZIĘKUJEMY.

Facebook zmienia priorytet wyświetlania stron takich jak „fanpejdż” naszej Ingusi. Jeśli nadal chcecie śledzić posty z jej strony, ustawcie sobie opcję „wyświetlaj najpierw/see first”. Czyli: klik na stronę Ingi (www.facebook.vom/IngaFIGURKA) -> klik na „Obserwowanie/Following” (obok „Lubię to/Liked”) -> klik na „Wyświetlaj najpierw/See first”. Dziękujemy!